پیام رئیس هیئت مدیره

محمد خزائی کوهپر
بسمه تعالی
با سلام و احترام

موفقیت هر مجموعه‌ای، مرهون کوشش‌های کسانی است که دلسوزانه، دست به دست یکدیگر داده و با تلاشی جمعی، کمر به خدمت مردم و شکوفایی کشور می‌بندند.

عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین و تشخیص چشم انداز است و چشم انداز مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش‌های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد. کسب رضایت، خشنودی و اعتماد ذینفعان، ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ است که جز با منابع انسانی مستعد و خوش‌فکر و همراهی یک مدیریت قوی و توانمند و رسیدن به درکی عمیق از اصول اخلاقی و بهره‌مندی از انگیزه‌ای درونی برای پیروزی بر مشکلات بدست نمی آید.

ایجاد یک برند خوشنام و ماندگار در سایه توجه به مشتری‌مداری، ارتقای کیفیت محصولات و خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. ما خلق بالاترین ارزش برای ذینفعان و کسب حداکثر رضایت آنان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و به همین منظور نیز افزایش بهره‌وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و نوآوری را جزو اولویت‌های خود منظور کرده‌ایم.

برای شما مخاطب گرامی، بهترینها را آرزومندم و از خداوند بزرگ می‌خواهم من و همکاران تلاشگرم در شرکت پالایش نفت تهران را در پوشاندن جامه عمل، به آرزوی دیرینه خود، که موفقیت در خدمت‌گذاری به انسان‌ها و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است، پیروزی و بهروزی عنایت فرماید.

محمد خزایی كوهپر رئیس هیئت مدیره