درباره ما

درخشش شرکت پالایش نفت تهران در حوزه مسئولیت های اجتماعی

درخشش شرکت پالایش نفت تهران در حوزه مسئولیت های اجتماعی
کسب تندیس طلائی مسئولیت های اجتماعی
شرکت پالایش نفت تهران در چهارمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور توانست تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی را دریافت کند.
در چهارمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی که با رویکرد تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور دکتر بانکی پور و دکتر مبلغی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، قوامی معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و جمعی از شرکت های برتر کشور در حوزه مسئولیت های اجتماعی ۱۹ بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، شرکت پالایش نفت تهران موفق به دریافت تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی این همایش شد.
این رویداد ملی در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، با حضور کارآفرینان، اندیشمندان، دانشگاهیان، مدیران ارشد و عالی رتبه دولتی و خصوصی، مشاوران، مسئولان و نمایندگان دولت و مجلس؛ به منظور ارتقاء سطح برنامه‌های اقتصادی با رویکرد مسئولیت پذیری اجتماعی و در راستای تحقق اهداف توسعه پایدار و با هدف هم افزایی ملی و افزایش احساس مسئولیت اجتماعی در برابر جامعه، انسان ها و محیطی که شرکت ها و سازمان ها در آن فعالیت می کنند برگزار گردید.
توانمند سازی سازمان ها و شرکت ها در خصوص رسالت مسئولیت اجتماعی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه، بررسی جایگاه اخلاق CSR در فعالیت های تولیدی- خدماتی بنگاه های تجاری اقتصادی، ارتقاء سطح مشارکت سازمان ها، نهادها و شرکت ها در حوزه های بین رشته ای مرتبط با مسئولیت پذیری اجتماعی را می توان از مهم ترین اهداف برگزاری این اجلاس برشمرد.
 ریاست کمیته علمی اجلاس را جناب آقای دکتر خزایی (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و پدر آینده پژوهی ایران) بر عهده داشتند.
 
شرکت پالایش نفت تهران در سال گذشته توانسته بود در پنجمین همایش مسؤولیت‌های اجتماعی صنعت نفت کشور که با شعار نظام‌نامه، چارچوب عمل مسئولیت اجتماعی صنعت نفت برگزار شده بود با تدوین و ارائه اولین گزارش پایداری و مسئولیت اجتماعی منطبق بر استاندارد GRI تندیس طلایی برترین گزارش پایداری به‌عنوان عالی‌ترین نشان (CSR) صنعت نفت را کسب نماید.
روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران ارائه کننده توانمندی های شرکت در زمینه مسئولیت های اجتماعی به‌صورت علمی است. در این همایش رئیس اداره روابط عمومی به نیابت از مهندس آرمان فر مدیرعامل این مجموعه، تندیس چهارمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی را دریافت نمود.