اخبار و رویداد

دوشنبه 13 اردیبهشت 1400

هم‌زمان با روز جهانی کار و کارگر صورت گرفت:
برگزاری مراسم تجلیل از کارگران شرکت پالایش نفت تهران 
مراسم تقدیر از کارگران پرتلاش شرکت پالایش نفت تهران با حضور مدیر عامل، مدیر عملیات و مدیر توسعه سرمایه های انسانی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
 
     در ابتدای مراسم مهندس آرمان فر مدیرعامل شرکت طی سخنانی موفقیت های چشمگیر شرکت پالایش نفت تهران را در سالیان اخیر مرهون تلاش شبانه روزی کارگران شرکت برشمرد. وی گفت: کارگران همواره در طول تاریخ نقش اصلی را در توسعه اقتصادی کشور به عهده داشته و گام عملی در جهت پیشرفت کشور برداشته‌اند. توسعه اقتصادی هر کشور با تولید تحقق می یابد و این کارگران هستند که به عنوان موتور محرکه تولید، اقتصاد کشور را رو به جلو می برند.
     مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران بابیان اینکه کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری نقش مهمی دارند، گفت: زمانی که از توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی سخن به میان می‌آید بخش اعظم مسئولیت بر دوش کارگران که در متن اجرای برنامه های اقتصادی و تولید قرار دارند، می باشد و همین مسئله وظیفه آن‌ها را خطیر کرده است. وی با تقدیر از تلاش و کوشش مجدانه و خستگی‌ناپذیر کلیه کارکنان شرکت پالایش نفت تهران به‌ویژه کارگران، بر لزوم توجه بیش از پیش به این قشر زحمتکش تأکید و آن را از عوامل اصلی پویایی و موفقیت شرکت پالایش نفت تهران در سطوح مختلف برشمرد.
     وی با تأکید بر توزیع عادلانه ثروت و ارائه خدمات بهینه به کارگران گفت: امروزه در جهان کشورهایی که به جایگاه کارگر نگاه ویژه داشته اند در مقوله صنعت پیشرفت چشمگیر کسب کرده اند. به طور کل در بازار رقابت امروز موفقیت و پیشرفت برای صنعتگرانی است که با نگاه سیستماتیک از کار و کارگر بهره کافی و وافی گرفته و آن‌ها را در رفاه اجتماعی سهیم و بهره مند ساخته اند.
     شرکت پالایش نفت تهران نیز با کمک کلیه کارکنان پرتلاش خود در سال جاری با سرلوحه قرار دادن شعار "تولید-پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " تلاش می‌کند تا بیش از پیش در راستای اهداف اقتصادی و اعتلای نام ایران اسلامی گام بردارد.
     در خاتمه این مراسم با اهدای لوح تقدیر از تلاش کارگران شرکت پالایش نفت تهران تجلیل شد.