اخبار و رویداد

دوشنبه 28 تیر 1400

به صورت برخط (آنلاین) برگزار خواهد شد:
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پالایش نفت تهران
مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 30 اسفند ماه 1399 صاحبان سهام شرکت پالایش نفت تهران با امکان پخش مستقیم جلسه در روز سه شنبه 29 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.  
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پالایش نفت تهران به منظور رعایت الزامات بهداشتی و همچنین براساس ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا و سازمان بورس با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با حداقل تعداد سهامداران و یا نماینده قانونی ایشان در 29 تیرماه سال جاری در این شرکت برگزار می گردد.
سهامداران محترم می توانند با مراجعه به وب سایت شرکت پالایش نفت تهران به آدرس (www.torc.ir) و ورود به درگاه ارتباطی مربوطه (لینک جلسه مجمع) از ساعت 8 صبح به صورت بر خط (آنلاین) بیننده جلسه این مجمع باشند.
استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به اسفندماه 1399، اتخاذ تصمیم در خصوص نحوه تقسیم سود سال 1399 و همچنین انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال منتهی به 29 اسفند1400 از جمله مواردی است که در دستور جلسه این مجمع قرار دارد.
در پایان از کلیه سهامداران محترم نماد بورسی "شتران" تقاضا می شود جهت حفظ سلامت خود و جامعه به جای حضور فیزیکی در جلسه مجمع با مراجعه به وب سایت شرکت پالایش نفت تهران بیننده جلسه این مجمع باشند.