اخبار و رویداد

سه شنبه 5 مرداد 1400

بازدید نمایندگان مجلس از شرکت پالایش نفت تهران
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت پالایش نفت تهران با مهندس آرمان فر مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت گو کردند.
صبح امروز دکتر عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر سیدعلی یزدیخواه عضو کمیسیون فرهنگی و فراکسیون کار و همچنین دکتر اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس به عنوان نمایندگان مردم شریف تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات به همراه دکتر توکلی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و هیئت همراه با حضور در شرکت پالایش نفت تهران با مهندس آرمان فر مدیرعامل پالایشگاه تهران دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران ضمن بیان توضیحاتی پیرامون عملکرد شرکت و نقش تعیین کننده و استراتژیک آن در پایتخت در خصوص رفع برخی موانع و چالش های پیش رو بویژه بهبود وضع معیشتی کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکار مستمر شرکت با وکلای ملت مذاکره نمود.
همچنین نمایندگان مجلس ضمن قدردانی از وی و کلیه کارکنان این شرکت بواسطه عملکرد مطلوب در امور محوله، جهت احقاق حقوق کارکنان و پیگیری آن در مجلس شورای اسلامی قول مساعد دادند.
این در حالی است که شرکت پالایش نفت تهران بهره برداری از پروژه های RCD و CCR را در دستور کار دارد.