اخبار و رویداد

دوشنبه 15 اسفند 1401

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران در حاشیه مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری:
زمین میراث گذشتگان ما نیست بلکه امانت آیندگان است
1100 اصله نهال در شرکت پالایش نفت تهران به یاد شهدای شرکت غرس شد.
 
همزمان با فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری طی مراسمی با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران، رؤسا و کارکنان شرکت پالایش نفت تهران 1100 اصله نهال با شعار "هر نهال به یاد یک شهید" در این شرکت غرس شد.
در این مراسم مهندس آرمان فر مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران با تأکید بر توسعه و گسترش فضای سبز و رعایت الزامات محیط زیستی به منظور بهره گیری از هوای پاک و احترام به حقوق شهروندان توسط شرکت پالایش نفت تهران اظهار داشت: توجه به پیرامون ری و سرمایه گذاری در پروژه های زیست محیطی به ویژه توسعه فضای سبز و انتقال پساب آینده درخشانی را برای جنوب رقم خواهد زد. احیای محیط زیست به جد در دستور کار شرکت قرار دارد چرا که به رسم امانت داری در حفظ و گسترش این ثروت الهی تلاش برای واگذاری آن به نسل های بعدی مسئولیم.
وی افزود: پالایشگاه تهران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، علی رغم هزینه های بالا به عنوان یک شهروند سازمانی،  خود را پایبند به حفظ و گسترش جنگل و فضای سبز می داند.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران در خاتمه یادآور شد: زمین میراث گذشتگان ما نیست بلکه امانت آیندگان است که باید در جهت حراست و صیانت از آن بکوشیم.
گفتنی است اصلاح شبکه آبیاری، لایروبی جوب ها، علف تراشی، سمپاشی و احداث سوله ورمی کمپوست جهت تولید کود ارگانیک از جمله اقداماتی است که در سال های اخیر در مجموعه فضای سبز شرکت پالایش نفت تهران به انجام رسیده است.